O nas

O nas

Szyciem i modelowaniem firan i zasłon zajmujemy się od początku naszej działalności w 1989 r. Jesteśmy firmą rodzinną, gdzie wszyscy są angażowani w rozwój firmy i obsługę klientów na najwyższym poziomie. Obecnie stery przejmuje drugie pokolenie, które wprowadza innowacje i otwiera firmę na nowe technologie.

Zatrudniamy pracowników, którzy w naszej szwalni urzeczywistniają najbardziej nawet szalone wizje projektowe. Współpracujemy również z montażystami, którzy w białych rękawiczkach montują najbardziej wyszukane szyny gięte, a czasem proste żaluzje czy rolety. Wszystko po to, aby maksymalnie ułatwić Państwu zmiany w domu, czy biurze.

Na początku działalności zajmowaliśmy się głównie szyciem i modelowaniem firan i zasłon, ale idąc z duchem czasu i wymagań naszych klientów, rozszerzyliśmy nasze usługi o kilka dodatkowych m.in. :

  • Współpracujemy z architektami i zajmujemy się projektowaniem całych przestrzeni mieszkalnych i biurowych wraz z doborem mebli i dodatków,
  • nie tylko szyjemy, ale również wieszamy dekoracje, karnisze, szyny i inne produkty pokrewne
  • rozszerzyliśmy działalność o pranie i ponowne wieszanie dekoracji
  • a obecnie pracujemy nad usługą HOME STAGING dla naszych klientów inwestycyjnych – tak aby każdy klient kupujący mieszkanie mógł nam zlecić przygotowanie ich do wynajmu bądź sprzedaży

W każdy projekt staramy się włożyć maksymalnie dużo serca i zaangażowania, tak aby efekt zachwycił wszystkich. Od klientów, przez projektantów, aż po wszystkich gości ,którzy odwiedzają naszych Inwestorów w ich domach.

Lata doświadczenia pozwalają nam nieskromnie powiedzieć, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a okna nietypowe to dla nas codzienność.

Jeśli nie masz pomysłu jak ocieplić wnętrze i nadać mu przytulnego charakteru – Napisz do nas!