Jak pracujemy?

Doradztwo

Współpracę z Państwem rozpoczynamy od wizyty w miejscu, które ma być przez nas zaaranżowane. Nasi projektanci dokonają pomiarów oraz omówią z Państwem wstępną koncepcję pomysłu oraz założony budżet. Na tym spotkaniu dobieramy również tkaniny, które najlepiej będą pasowały do wnętrza i klimatu w nim panującego. Usługa ta jest płatna, jeśli zdecydujecie się Państwo na realizację u nas – o tę kwotę zostanie zrabatowana ostateczna wycena.

 

 


Projekt i kosztorys

W fazie projektowania przygotowujemy dla Państwa kilka propozycji, po wybraniu przez Państwa dwóch najciekawszych, przygotowujemy kosztorys, który później przedstawiamy do akceptacji.

 

 

 

 


Realizacja

Po zaakceptowaniu przez Państwa projektu przystępujemy do wykonania zlecenia. W naszej pracowni, materiały są krojone, zszywane i upinane na specjalnych „oknach zastępczych” abyśmy osiągnęli dokładnie taki efekt, jaki był zamierzony. Później dekoracje jadą  do Państwa wnętrza i zostają zawieszone. Na Państwa życzenie zajmiemy się także zamontowaniem karniszy i szyn.

 

 


Montaż szyn i karniszy

Nasza ekipa montażystów na pewno zamontuje wybrane przez Państwa rozwiązanie szybko i sprawnie, a także pozostawi po sobie porządek. Chcemy, żebyście Państwo czuli się jak najbardziej komfortowo wybierając tak kompleksową usługę.

 

 

 


Efekt końcowy

W naszych realizacjach dbamy o każdy szczegół. Każda fałdka materiału jest na swoim miejscu, po to, aby efekt wywierał ogromne wrażenie na gospodarzach, ale i na gościach odwiedzających Państwa dom.

 


Pranie dekoracji

Ze względu na liczne pytania naszych klientów, rozszerzyliśmy naszą usługę o jeszcze jeden etap – a mianowicie o pranie i ponowne zawieszanie dekoracji wraz z ułożeniem. Jest to bardzo wygodna opcja dla osób posiadających nietypowe okna, wysokie mieszkania, a także starszych. Oczywiście, taką usługą mogą zostać objęte tylko nasze realizacje.