HOME STAGING

Chcesz sprzedać lub wynająć nieruchomość?
Chcesz uzyskać maksymalną cenę?
Chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze?


Zamów usługę home stagingu.

Poradź się specjalisty i zrób metamorfozę swojego mieszkania szybko i bez stresu.


Czym jest Home Staging?

To profesjonalne i skuteczne przygotowanie nieruchomości (mieszkań, domów, lokali usługowych) do sprzedaży lub wynajęcia. Ma na celu przede wszystkim wyróżnić Twoją ofertę na tle innych, a co za tym idzie sprzedać ją lub wynająć w krótkim czasie za cenę jaką założyłeś. Pokazuje również pełen potencjał nieruchomości i wzbudza zainteresowanie. W dzisiejszych czasach, ludzie często nie mają czasu urządzać mieszkań, czy domów i chcą się wprowadzić do gotowych wnętrz, więc kiedy widzą, że będą musieli włożyć dużo pracy w ich wykończenie, są zniechęceni. Nawet prosta metamorfoza może przynieść duże rezultaty.


Kto powinien skorzystać z usługi Home Staging’u?

 • każdy kto właśnie zamierza sprzedać lub wynająć mieszkanie
 • każdy kto już od dłuższego czasu oczekuje na kupca
 • każdy kto szuka sposobu na ciekawe zaprezentowanie swojej oferty
 • każdy kto nie wie jak zaciekawić oglądających już wystawionym na sprzedaż mieszkaniem
 • każdy kto potrafi przeliczyć, że koszty związane z HS to szybko-zwracająca się inwestycja!

Czemu warto zdecydować się na Home Staging?

 • Home stager obiektywnie oceni nieruchomość. Uwypukli zalety lokalu i zminimalizuje jego wady, z których właściciel często nie zdaje sobie sprawy, a zazwyczaj są głównym powodem dla którego klienci rezygnują z zakupu bądź wynajmu nieruchomości. Home stager stworzy produkt, który później agent lepiej sprzeda.
 • Większość kupujących, nie ma wystarczająco dużo wyobraźni aby zobaczyć, że wnętrze może wyglądać inaczej. W związku z tym, kiedy we wnętrzu panuje nieład, brak konsekwencji w wystroju lub zbyt wiele przedmiotów rozprasza ich uwagę, zmniejszają się szanse na sprzedaż lub wynajem nieruchomości. Home stager zaproponuje metamorfozę mieszkania i pomoże to zmienić.
 • Nieruchomość tak jak każdy produkt wywołuje pewne emocje u kupującego, a to właśnie one kierują ludźmi przy podejmowaniu decyzji. Odpowiednie przygotowanie nieruchomości wzbudzi u klienta pozytywne emocje, które sprawią, że będzie mu łatwiej wyobrazić sobie siebie w tym wnętrzu, a tym samym zwiększy się szansę na sprzedaż lub wynajem nieruchomości. Kilka sprytnych technik manipulacji daje Ci przewagę na starcie.

Ile to kosztuje?

Home Staging różni się tym od usług architekta, że wykorzystuje maksymalnie meble i dekoracje zastane w nieruchomości, minimalizując koszty kupowania nowych. Pełna usługa zawiera również profesjonalne zdjęcia, które podnoszą wartość oferty. Co ważne koszty home stagingu są znacznie mniejsze, niż obniżka ceny nieruchomości.

Masz kilka możliwości:

 1. PAKIET MINI* –
  1. zawiera konsultację na miejscu u klienta
  2. raport zmian

CENA 350zł

 1. PAKIET STANDARD* –
  1. zawiera konsultację na miejscu u klienta
  2. raport zmian wraz z konkretnymi wytycznymi co do produktów
  3. profesjonalne zdjęcia wraz z obróbką
  4. rzut mieszkania z góry – ułatwiający kupującemu orientację

CENA 950zł

 1. PAKIET MAXI
  1. zawiera konsultację na miejscu u klienta
  2. raport zmian wraz z konkretnymi wytycznymi co do produktów
  3. profesjonalne zdjęcia wraz z obróbką
  4. rzut mieszkania z góry – ułatwiający kupującemu orientację
  5. drobne prace remontowe – malowanie etc.
  6. możliwość wykonania wizualizacji

CENA – indywidualna wycena w zależności od zakresu

 1. PROFESJONALNE ZDJĘCIA – możesz zamówić samą usługę fotograficzną – w zależności od oczekiwań i ilości zdjęć – wycenimy ją indywidualnie
 1. WIZUALIZACJE – jeśli Twoje mieszkanie jest w stanie deweloperskim i nie można pokazać jego potencjału na zdjęciach, możemy wykonać dla Ciebie wizualizacje. W zależności od oczekiwań i ilości wizualizacji – wycenimy tę usługę indywidualnie.

*Cena obowiązuje dla mieszkań do 60m kw – w każdym innym przypadku prosimy o kontakt w celu wykonania indywidualnej wyceny.


Dlaczego warto zainwestować w Home Staging?

 • TWOJE PIENIĄDZE

Wydatek związany z usługą Home Staging’u jest nieporównywalnie niższy od opłat jakie będziesz ponosić oczekując aż mieszkanie zostanie sprzedane.

 • TWÓJ CZAS

Mieszkanie po metamorfozie szybciej znajduje nowego właściciela. Szybciej zarobisz na sprzedaży, szybciej możesz zacząć wydawać lub inwestować dalej.

 • TWÓJ ŚWIĘTY SPOKÓJ

Kompleksowo zajmiemy się koordynacją wszystkich prac – od remontu, przez zakupy, sprzątanie, po sesję fotograficzną.


Fakty i Mity

 • 95% klientów szuka nieruchomości w internecie. Co powoduje nawarstwienie się ofert, dobrych, gorszych i twojej.
 • 3 sekundy, mniej więcej tyle czasu poświęca klient poszukujący oferty nieruchomości w internecie. Coś musi przykuć ich uwagę, żeby kliknął dalej i przejrzał ofertę dogłębnie.
 • 10% klientów potrafi wyobrazić sobie potencjał nieruchomości. Całej reszcie trzeba w tym pomóc.
 • 30 sekund, podobno po takim czasie, po przekroczeniu progu, klient już wie czy podobna mu się twoja nieruchomość i czy do niej wróci, aby ją kupić.
 • 90% klientów nie potrafi wyobrazić sobie funkcjonalności pomieszczeń niezaaranżowanych. Home Staging jest receptą dla sporej części z tych 90%.
 • 2 razy szybciej sprzedaje się statystyczne mieszkanie, po zamówieniu usługi home stagingu.
 • 10 % więcej złotówek można dostać, za to samo mieszkanie, po przeprowadzeniu home stagingu (według badań National Association of Realtors w U.S.A.)
 • 89 % więcej ankietowanych, zainteresuje się ofertą ze zdjęciami wysokiej jakości (Według raportu magazynu „Estate”)